Information Banner

Folow Us

Aktywne filtry

Bransoletka Czarne Kamyki Dublon Srebro

Elegancka metaliczno srebrna bransoletka składająca się z czarnych ozdobnych błyszczących kamyczków. Idealna na co dzień jak i na większe wyjścia. Klasyczny wzór będzie bardzo uniwersalny i ponadczasowy. Bransoletka posiada możliwość regulacji, co także jest jej wielką zaletą. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Srebrny
Jeden rozmiar, Czarny
4.9 42

Torebka Kopertówka Astra Jasny Pudrowy Róż Mat

Elegancka torebka, kopertówka w kolorze jasnego pudrowego różu. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie pasek dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Różowy
4.9 42

Torebka Kopertówka Astra Srebrna Błysk

Elegancka torebka, kopertówka w kolorze srebrnym. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie pasek dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Srebrny
4.9 42

Torebka Kopertówka Astra Złota Kropeczki Błysk

Elegancka torebka, kopertówka w kolorze złotym. Całość posiada ciekawą strukturę błyszczących złotych kropeczek. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie pasek dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Kolor
Złoty
4.9 42

Torebka Kopertówka Astra Złota Błysk

Elegancka torebka, kopertówka w kolorze złotym. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie pasek dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Złoty
4.9 42

Torebka Kopertówka Astra Fuksja Lakier

Elegancka torebka, kopertówka w kolorze fuksji. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie pasek dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Fuksja
4.9 42

Torebka Kopertówka Astra Pudrowy Róż Lakier

Elegancka torebka, kopertówka w kolorze pudrowego różu. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie pasek dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Różowy
4.9 42

Torebka Astra Srebrna Duże Cyrkonie

Luksusowa torebka, puzderko w kolorze srebrnym. Całość obszyta połączeniem dużych i małych srebrnych cyrkonii. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie dwa łańcuszki, dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Srebrny
4.9 42

Torebka Astra Srebrna Brokat

Luksusowa torebka, puzderko w kolorze srebrnym. Całość obsypana iskrzącym srebrnym brokatem. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie dwa łańcuszki, dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Srebrny
4.9 42

Torebka Astra Czarna Gładka

Luksusowa torebka puzderko w kolorze czarnym. Całość obszyta gładkim materiałem imitującym skore węża. Wygląda bardzo elegancko i klasycznie. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie dwa łańcuszki, dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Czarny
4.9 42

Torebka Astra Srebrna Gładka

Luksusowa torebka puzderko w kolorze srebrnym. Całość obszyta gładkim materiałem imitującym skore węża. Wygląda bardzo elegancko i klasycznie. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie dwa łańcuszki, dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Srebrny
4.9 42

Torebka Astra Złota Gładka

Luksusowa torebka puzderko w kolorze złotym. Całość obszyta gładkim materiałem imitującym skore węża. Wygląda bardzo elegancko i klasycznie. Wykonana przez polskiego producenta z najwyższej jakości materiału, dzięki czemu macie Państwo pewność, że torebka na długo zachowa swój kształt i wygląd. Puzderko pomieści niezbędne kobiece dodatki, jak również portfel czy smartfon. W środku wykończona elegancką podszewką. Torebka posiada w zestawie dwa łańcuszki, dzięki czemu można ją nosić na różne sposoby. To idealny dodatek do wieczorowo - wizytowej kreacji. 

Dostępne rozmiary
Jeden rozmiar, Złoty
4.9 42

Zadzwoń do nas

+48 600 412 828

kontakt@1000sukienek.pl

Godziny pracy sklepu:

W weekendy

Sobota

Niedziela

od 8:00 do 21:00

od 9:00 do 20:00

od 10:00 do 19:00

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: